Balustrady

Nieodzownym elementem każdego balkonu jest piękna balustrada. To bardzo ważny element, który ma istotny wpływ na całkowity wygląd naszego domu i balkonu. Oprócz cech wizualnych najważniejszym zadaniem balustrad jest także zapewnienie bezpieczeństwa osób znajdujących się na balkonie czy to na dużej czy na małej wysokości. W naszej ofercie znajdują się balustrady kute o przeróżnych wzorach i wymiarach. Wybór rodzaju montażu balustrady do balkonu  zależy od gustu klienta a także możliwości technicznych, które zawsze określamy  indywidualnie. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

Poniżej przykładowe realizacje. 

 

View the embedded image gallery online at:
http://obrobka-plastyczna.pl/balustrady.html#sigProId02809ce5d7

Serwis

Udzielamy gwarancji na oferowane przez nas produkty oraz prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Koniec korozji !!!

Zachęcamy do cynkowania i malowania proszkowego oferowanych przez nas bram które przed długie lata pozostaną bez korozji i zachowają swój blask.

Ostatnie realizacje

Odwiedziny na stronie

Dzisiaj8
Wczoraj27
W tygodniu93
W miesiącu461
Łacznie29599

Napedy do bram

affiliateOferujemy napędy do bram przesuwnych i skrzydłowych renomowanych firm Beninca i Hörman cechujących się bezawaryjnością przez długie lata.

Czytaj więcej

Bramy i ogrodzenia

Oferujemy bramy i ogrodzenia wykonane z najwyższej jakości komponentów spełniających wysokie wymagania stylistyczne.                

Czytaj więcej

Bramy przesuwne

how i worksMasz już dość tradycyjnych bram zachęcamy do montażu bramy przesuwnej działającej lekko i przyjemnie dzięki samonośnej konstrukcji.

Czytaj więcej