Artykuły

Bramy przesuwne

 

Działanie bram przesuwnych jest bardzo sprawne i bezawaryjne dzięki samonośnej konstrukcji. Każda brama zawieszona jest w kilkucentymetrowym odstępie od ziemi co chroni ją przed szkodliwym działaniem wszelkiego rodzaju piachu żwiru czy śniegu w sezonie zimowym przez co zapewnia bezproblemowe użytkowanie bramy przez cały sezon.

W naszej ofercie posiadamy  ogromną ilość gotowych wzorów bram przesuwnych ale także projektujemy bramy według upodobań klienta nawet najbardziej nietypowe wzory i kształty co sprawia iż brama jest oryginalna i niepowtarzalna.  

Zważając na komfort użytkowania zachęcamy wszystkich naszych klientów do zakupu napędów które znacznie zwiększają komfort użytkowania bramy. Dzięki takiemu napędowi już nie musisz moknąć podczas ulewy gdyż wjedziesz na swoją posesję a potem do garażu bez wychodzenia z samochodu. Wszystkie nasze napędy posiadają specjalne sprzęgła dzięki którym można odblokować napęd i otworzyć bramę ręcznie jest to bardzo ważne w przypadku braku prądu. Do wszystkich napędów montujemy także specjalne fotokomórki, które wpływają na bezpieczeństwo użytkowania bramy, nie pozwalają na przypadkowe zgniecenie w bramie człowieka bądź ulubionego zwierzaka.

Jeżeli masz już dość co kilkuletniego malowania swojej bramy zachęcamy także do cynkowania a także malowania proszkowego oferowanych przez nas bram, takie zabezpieczenie antykorozyjne sprawi iż rdza nie pojawi się przez długie lata a kolor pozostanie bez zmian. Odnośnie wyboru koloru możemy pomalować bramę na każdy kolor z palety "RAL" więc jest z czego wybierać.

Na wszystkie oferowane przez nas bramy udzielamy gwarancji.

Serwis

Udzielamy gwarancji na oferowane przez nas produkty oraz prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Koniec korozji !!!

Zachęcamy do cynkowania i malowania proszkowego oferowanych przez nas bram które przed długie lata pozostaną bez korozji i zachowają swój blask.

Ostatnie realizacje

Odwiedziny na stronie

Dzisiaj8
Wczoraj27
W tygodniu93
W miesiącu461
Łacznie29599

Napedy do bram

affiliateOferujemy napędy do bram przesuwnych i skrzydłowych renomowanych firm Beninca i Hörman cechujących się bezawaryjnością przez długie lata.

Czytaj więcej

Bramy i ogrodzenia

Oferujemy bramy i ogrodzenia wykonane z najwyższej jakości komponentów spełniających wysokie wymagania stylistyczne.                

Czytaj więcej

Bramy przesuwne

how i worksMasz już dość tradycyjnych bram zachęcamy do montażu bramy przesuwnej działającej lekko i przyjemnie dzięki samonośnej konstrukcji.

Czytaj więcej